Hlavní nabídka
Administrace
Nápověda
• Uvedené časy jsou zaokrouhleny na celé sekundy. V systému jsou však uloženy časy s desetinnými místy, tj. s vyšší přesností a pořadí je stanoveno podle nich.
 
Novinky
• NEZAPOMEŇTE sledovat nové informace, na nesrovnalosti či nejasnosti nás, prosíme, upozorněte. Děkujeme.
 
Stránky sponzorují

Výsledkové listiny

Výsledkové listiny jednotlivých kategorií.

Kategorie: Trať A - MUŽI 1975-1993


Poř. Závodník/ce Člen ČHS Mez. 1 Mez. 2 Mez. 3 V cíli Pen. Čas
1. 26 Radoslav Groh
CZ
ANO 0:34:34 1:10:40 1:47:40 1:54:16 1:54:16
2. 44 Michal Štantejský
CZ SAC Špindlerův Mlýn
ANO 0:34:37 1:10:18 1:48:07 1:54:31 1:54:31
3. 18 Jan Hepnar
CZ Skialpin klub HS Orlické hory
ANO 0:36:23 1:14:21 1:54:54 2:02:01 2:02:01
4. 2 Michal Veselý
CZ Dynafit/stenahk
ANO 0:36:21 1:14:40 1:56:29 2:02:41 2:02:41
5. 25 Martin Kocum
CZ ISF
  0:36:17 1:15:03 1:56:24 2:03:18 2:03:18
6. 11 Miroslav Duch
CZ AKLVK LaSportiva HUDY
ANO 0:36:19 1:14:16 1:59:02 2:06:21 2:06:21
7. 38 Radek Davídek
CZ AKLVK ALPINE PRO SKI TRAB team
  0:38:26 1:18:29 2:01:00 2:07:57 2:07:57
8. 39 Miloslav Rousek
CZ AKLVK ALPINE PRO SKI TRAB team
ANO 0:38:28 2:01:02 2:07:57 2:07:57
9. 10 Alexandr Nekvinda
CZ AKLVK ALPINE PRO SKI TRAB team
ANO 0:37:42 1:18:12 2:01:07 2:07:57 2:07:57
10. 13 Petr Adámek
CZ AKLVK Alpine PRO Ski TRAB
ANO 0:39:29 1:22:23 2:05:52 2:13:04 2:13:04
11. 7 Andrej Škovrán
SK Skialp Bobrovec Ski-Trab Team
NE 0:39:44 1:22:28 2:07:45 2:15:08 2:15:08
12. 19 Jan Pochobradský
CZ Skialpin klub HS Orlické hory
ANO 0:37:35 1:22:26 2:06:59 2:16:13 2:16:13
13. 5 Ladislav Šplíchal
CZ HO Tanvald
ANO 0:40:08 1:25:35 2:10:56 2:20:07 2:20:07
14. 43 Matěj Švec
CZ SAC Špindl
ANO 0:39:06 1:25:29 2:19:25 2:27:19 2:27:19
15. 32 Jaroslav Voceďálek
CZ Vocet
NE 0:41:16 1:28:37 2:19:28 2:28:07 2:28:07
16. 1 Pavel Čupela
CZ HO Štika
ANO 0:44:01 1:33:25 2:23:23 2:31:40 2:31:40
17. 8 Matúš Danko
SK skialp Bobrovec Skitrab Team
NE 0:34:35 1:12:59 2:38:24 2:38:24
18. 37 Michal Podzimek
CZ Skialp nad Hrobem
ANO 0:47:54 1:41:53 2:32:25 2:40:49 2:40:49
19. 27 Michal Galandák
CZ AKLVK Janské lázně
  0:45:03 1:35:58 2:34:30 2:43:51 2:43:51
20. 24 Michael Málek
CZ Skialpin klub HS Orlické hory
NE 0:44:30 1:34:05 2:32:46 2:44:37 2:44:37
21. 40 Jiri Holecek
CZ norskamodateam
ANO 0:47:46 1:45:49 2:42:46 2:52:35 2:52:35
22. 31 Radek Steinz
CZ
NE 0:45:39 1:44:03 2:45:36 2:55:33 2:55:33
Celkem nalezeno závodníků: 22
 
 
 
© 2006 - 2014 Horacius Software