Hlavní nabídka
Administrace
Nápověda
• Uvedené časy jsou zaokrouhleny na celé sekundy. V systému jsou však uloženy časy s desetinnými místy, tj. s vyšší přesností a pořadí je stanoveno podle nich.
 
Novinky
• NEZAPOMEŇTE sledovat nové informace, na nesrovnalosti či nejasnosti nás, prosíme, upozorněte. Děkujeme.
 
Stránky sponzorují

Výsledkové listiny

Výsledkové listiny jednotlivých kategorií.

Kategorie: Trať A - MUŽI veteráni 1900-1974


Poř. Závodník/ce Člen ČHS Mez. 1 Mez. 2 Mez. 3 V cíli Pen. Čas
1. 15 Petr Novák
CZ Skialpin klub HS Orlické hory
ANO 0:35:39 1:17:30 1:57:44 2:05:58 2:05:58
2. 45 Zdeněk Kříž
CZ SAC Špindlerův Mlýn
ANO 0:37:39 1:20:49 2:05:22 2:13:16 2:13:16
3. 30 Jaroslav Petrák
CZ HS Jizerské hory
ANO 0:40:57 1:26:49 2:15:01 2:25:49 2:25:49
4. 4 Lukáš Havel
CZ DSA Trutnov
ANO 0:42:08 1:28:52 2:21:09 2:29:46 2:29:46
5. 41 Pavel Veselý
CZ HSK Horní Rokytnice
NE 0:42:10 1:31:26 2:20:33 2:29:57 2:29:57
6. 42 Milan Švec
CZ SAC Špindl
ANO 0:42:42 1:29:44 2:23:22 2:31:39 2:31:39
7. 3 Libor Zavřel
CZ Czech Powerkiting Club
ANO 0:42:49 1:31:28 2:23:40 2:31:43 2:31:43
8. 55 Marek Bušek
CZ BTT Libochovice
NE 0:51:35 1:25:51 2:23:12 2:35:44 2:35:44
9. 48 Jiří Špaček
CZ Skialp HS Orlické Hory
ANO 0:45:26 1:37:25 2:37:48 2:37:48
10. 17 Pavel Samek
CZ Skialpin klub HS Orlické hory
NE 0:46:03 1:37:47 2:38:51 2:38:51
11. 34 Michal Dvořák
CZ sachasport
NE 0:45:40 1:41:46 2:41:09 2:41:09
12. 21 Jan Fajt
CZ Skialpin klub HS Orlické hory
ANO 0:44:41 1:37:27 2:41:14 2:41:14
13. 35 Jiří Kočara
CZ HO SSK Vítkovice
ANO 0:48:39 1:42:43 2:39:02 2:49:03 2:49:03
14. 23 Jiří Pávek
CZ Skialpin klub HS Orlické hory
ANO 0:46:51 1:43:40 2:41:04 2:52:09 2:52:09
15. 14 Ivan Šmíd
CZ Ski-alp veteran Team
ANO 0:47:49 1:44:20 2:42:02 2:53:49 2:53:49
16. 46 Pavel Fišer
CZ BKS Dynafit Benešov u Semil
ANO 0:44:28 1:42:41 2:43:36 2:54:48 2:54:48
17. 47 Jiří Tauchman
CZ HK Jizera
ANO 0:50:19 1:58:23 3:02:52 3:18:34 3:18:34
18. 16 Jiří Janovský
CZ Skialpin klub HS Orlické hory
ANO 0:52:36 2:08:25 3:16:15 3:35:21 3:35:21
19. 22 Roman Poslušný
CZ Skialpin klub HS Orlické hory
ANO 0:51:54 2:09:03 3:19:36 3:38:00 3:38:00
20. 20 Richard Pádivý
CZ Skialpin klub HS Orlické hory
ANO 1:02:25 2:29:47 3:45:23 3:59:24 3:59:24
21. 50 Jiří Barbucha
CZ NTP
  Diskval.
22. 49 Petr Kulich
CZ NTP
  Diskval.
Celkem nalezeno závodníků: 22
 
 
 
© 2006 - 2014 Horacius Software