Hlavní nabídka
Administrace
Nápověda
• Uvedené časy jsou zaokrouhleny na celé sekundy. V systému jsou však uloženy časy s desetinnými místy, tj. s vyšší přesností a pořadí je stanoveno podle nich.
 
Novinky
• NEZAPOMEŇTE sledovat nové informace, na nesrovnalosti či nejasnosti nás, prosíme, upozorněte. Děkujeme.
 
Stránky sponzorují

Výsledkové listiny

Výsledkové listiny jednotlivých kategorií.

Kategorie: Trať B - MUŽI OPEN


Poř. Závodník/ce Člen ČHS Mez. 1 Mez. 2 Mez. 3 V cíli Pen. Čas
1. 243 Pavel Janeček
CZ
  0:40:10 1:01:20 1:43:53 1:51:12 1:51:12
2. 266 Lukáš Samohýl
CZ HO Vrchlabí
ANO 0:42:20 1:45:50 1:53:01 1:53:01
3. 235 Petr Hanyš
CZ AKLVK ALPINE PRO SKI TRAB team
NE 0:41:14 1:02:14 1:47:57 1:55:50 1:55:50
4. 231 Petr Myšák
CZ HK Choceň
ANO 0:42:52 1:04:57 1:50:09 1:57:36 1:57:36
5. 242 Tomáš Bedrník
CZ BKS
NE 0:42:32 1:02:22 1:54:15 2:00:51 2:00:51
6. 247 Jan Šámal
CZ HKNMPSM
ANO 0:43:10 1:06:03 1:52:14 2:01:07 2:01:07
7. 202 Libor Kříž
CZ Bosorka
NE 0:42:13 1:05:32 1:53:47 2:02:12 2:02:12
8. 240 Aleš Steklý
CZ
NE 0:46:33 1:07:21 1:58:11 2:07:24 2:07:24
9. 259 Tomáš Řezníček
CZ Horolezecký kroužek PKZ
ANO 0:46:27 1:08:50 2:02:24 2:10:00 2:10:00
10. 211 Petr Hřebačka
CZ Jánky
NE 0:43:47 1:06:56 2:02:14 2:10:47 2:10:47
11. 267 Pavel Janků
CZ Villa Hubertus
ANO 0:48:43 1:12:12 2:02:27 2:11:13 2:11:13
12. 271 Ondřej Škovránek
CZ Horolezci ŠUMPERK
ANO 0:45:33 1:12:38 2:02:32 2:11:51 2:11:51
13. 233 Petr Kubíček
CZ LABE TRI CLUB
NE 0:46:22 2:02:58 2:13:08 2:13:08
14. 222 Jan Wertich
CZ HO Atlas Opava
ANO 0:47:19 1:12:52 2:07:47 2:17:52 2:17:52
15. 215 Vítek Pospíšil
CZ Slovan Zdravotník
NE 0:46:44 1:11:28 2:07:22 2:18:28 2:18:28
16. 220 Lukáš David
CZ Alpin club TJ Spartak Rokytnice n./Jiz.
NE 0:47:06 1:14:22 2:20:42 2:20:42
17. 269 Jiří Svoboda
CZ BodyID.com
NE 0:47:51 1:14:54 2:22:40 2:22:40
18. 217 Roman Hlávko
CZ HS Černý Důl
ANO 0:49:25 1:14:42 2:23:23 2:23:23
19. 219 Pavel Novák
CZ Alpin club TJ Spartak Rokytnice n./Jiz.
NE 0:47:12 1:15:41 2:23:33 2:23:33
20. 234 Martin Hnilicka
CZ Skialp Zasada
NE 0:49:01 2:24:11 2:24:11
21. 213 Jan Bača
CZ Ski Veteran Janské Láznĕ
NE 0:51:51 1:16:30 2:24:34 2:24:34
22. 261 Lumír Sobek
CZ Dobratice
NE 0:41:15 1:03:18 2:16:57 2:25:12 2:25:12
23. 228 Ondřej Votava
CZ Kruh, Praha
NE 0:50:49 1:20:45 2:16:35 2:28:04 2:28:04
24. 244 Jan Útrata
CZ Skialp Ochoz u Brna
NE 0:51:44 1:21:06 2:22:35 2:34:10 2:34:10
25. 272 Tomáš Kolář
CZ Tigi-Shu
ANO 0:54:06 1:22:04 2:24:32 2:36:26 2:36:26
26. 256 Michal Uriga
CZ HO LOKNI
ANO 1:22:37 2:25:07 2:36:50 2:36:50
27. 221 Véna Hornych
CZ Sport Challenge
NE 0:48:11 1:17:12 2:28:06 2:41:53 2:41:53
28. 260 Václav Štíhel
CZ Klub Narcziarskyrowerowi
NE 0:55:05 1:26:09 2:32:05 2:44:15 2:44:15
29. 236 Lukáš Kábrt
CZ
NE 0:54:08 1:33:46 2:47:27 2:47:27
30. 246 Václav Bahník
CZ
NE 0:57:42 1:30:31 2:37:07 2:47:47 2:47:47
31. 203 Stanislav Řezáč
CZ Skialp Lhota Trutnov
NE 0:53:42 1:29:43 2:35:13 2:48:41 2:48:41
32. 223 Jaroslav Studnička
CZ SK BP Lumen Upice
NE 0:56:35 1:26:30 2:38:06 2:50:14 2:50:14
33. 218 Ivo Mrvík
CZ Skialpin klub HS Orlické hory
ANO 0:57:34 1:29:11 2:37:03 2:50:24 2:50:24
34. 207 Tomáš Kunčík
CZ SKI SPORT HORKA
NE 0:57:44 1:32:57 2:37:41 2:51:24 2:51:24
35. 264 Jakub Hladík
CZ Mandragora Trutnov
  0:54:31 1:28:06 2:39:33 2:52:18 2:52:18
36. 238 Jaroslav Ráb
CZ Skialpin klub HS Orlické hory
ANO 0:59:39 1:30:21 2:40:50 2:52:37 2:52:37
37. 205 Vojtěch Drbohlav
CZ
NE 0:55:24 1:29:39 2:37:10 2:53:25 2:53:25
38. 232 František Povejšil
CZ HO Stěžery
ANO 0:56:26 1:29:51 2:40:17 2:54:34 2:54:34
39. 265 Luděk Pavlas
CZ -----
NE 0:52:04 1:28:20 2:43:26 2:54:59 2:54:59
40. 201 Pavel Suchánek
CZ Telemontenegro
ANO 0:58:59 1:31:16 2:46:33 3:00:12 3:00:12
41. 257 Jiří Koudela
CZ LK Ledeč
NE 1:00:03 1:31:39 2:43:14 3:01:54 3:01:54
42. 225 Paweł Jarecki
PL
  0:58:14 1:33:39 2:50:16 3:06:47 3:06:47
43. 227 Vít Herynek
CZ Kruh
NE 0:59:52 1:36:23 2:51:20 3:07:12 3:07:12
44. 273 Zdeněk Široký
CZ
NE 0:54:02 1:43:43 2:55:48 3:15:06 3:15:06
45. 206 Petr Chládek
CZ Drtiči ze mlyna
  0:56:15 1:34:55 3:18:23 3:33:21 3:33:21
46. 254 Martin Kolouch
CZ
NE 1:02:42 1:43:52 3:15:48 3:33:33 3:33:33
47. 200 Václav Beneš
CZ UNIQA JIHLAVA MTB
  1:06:36 1:49:45 3:19:29 3:36:52 3:36:52
48. 255 Michal Zeman
CZ Black Valley Ski nad SNB team
NE 1:07:58 1:57:19 3:24:20 3:44:25 3:44:25
49. 258 Petr Svoboda
CZ LK Ledeč
NE 1:12:49 2:01:43 3:55:49 4:09:13 4:09:13
50. 204 Jan Trenčianský
CZ SK Janské Lázně
ANO 1:15:36 2:06:21 3:52:12 4:17:42 4:17:42
51. 209 David Pozler
CZ
NE 1:07:44 1:57:43 3:53:10 4:22:15 4:22:15
52. 270 Luboš Borovička
CZ
NE 1:09:41 2:07:46 4:10:25 4:36:58 4:36:58
53. 226 Przemyslaw Szarlik
PL
  1:09:47 2:19:40 Vzdal(a)
54. 251 Jan Žwak
CZ
ANO Vzdal(a)
55. 245 Michal Zavadil
CZ HKNMPSM
ANO Vzdal(a)
Celkem nalezeno závodníků: 55
 
 
 
© 2006 - 2014 Horacius Software